• 0542 216 69 22
  • 0850 216 69 22
ipsaladan görünüm 1
Meral Akşener
Farkındalık
Demirel
Meral Akşener
İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal
İPSALA BELEDİYE BAŞKANI
ABDULLAH NACİ ÜNSAL
ETKİNLİKLER ve DUYURULARTümü
Belediye Başkanımız  Abdullah Naci Ünsal’dan Sarpdere köyüne ziyaret.

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal’dan Sarpdere köyüne ziyaret.

Belediye başkanımız Abdullah Naci Ünsal konu ile ilgili açıklamasında " Bugün Sarpdere köyümüze ziyarette bulunarak muhtarımız ve köy halkımızla sohbet etme imkanı bulduk. Köyde yapılan aşılama sırasında bizde 3. Doz aşımızı olduk." ifadelerine yer verdi.

Abdullah Naci Ünsal 660. Kırkpınar'a katıldı.

Abdullah Naci Ünsal 660. Kırkpınar'a katıldı.

Belediye başkanımız Abdullah Naci Ünsal konu ile ilgili açıklamasında " Millet İttifakı ortağımız Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile 660. Kırpkınar güreşlerinde sohbet etme fırsatı buldum. İlçemiz için yapılabileceklerin yanı sıra ülke genelinde Millet İttifakının iktidar yürüyüşünde üzerimize düşen her göreve hazır olduğumuzu Sayın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na ilettim. " ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal’dan İzmit Kaymakamlığı’na ziyaret.

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal’dan İzmit Kaymakamlığı’na ziyaret.

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal yaptığı açıklamada " İzmit ziyaretlerimiz kapsamında İpsala ve İzmit ziraat odaları başkanlarımız ile birlikte İzmit Kaymakamımız Şevket Cinbir'i ziyaret ettik. Misafirperverliği ve ilgi alakası için Kaymakamımıza teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal'dan Fatma Kaplan Hürriyet'e ziyaret!

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal'dan Fatma Kaplan Hürriyet'e ziyaret!

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal açıklamasında " İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet hanımı İpsala Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Darcan ile birlikte makamında ziyaret ederek ilçemiz ile ilgili yapabileceklerimiz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Belediye başkan yardımcısı Nurettin Bulut ve İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan'ın da bulundukları görüşme de ilçemize yapacağımız yatırımlar için destek sözü aldık." ifadelerine yer verdi.

Çöp konteynırlarımızı teslim aldık.

Çöp konteynırlarımızı teslim aldık.

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal yaptığı açıklamada " Kendi öz bütçemizden ödemesini yaptığımız çöp konteynırlarımızı teslim aldık. İlçemizin ihtiyacı olan noktalarına en kısa sürede dağıtımını gerçekleştireceğiz. Tüm ilçemize hayırlı olması dileklerimle İpsala'mız için çalışmaya devam edeceğiz! " ifadelerine yer verdi.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN!

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN!

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN!

Geçmiş olsun Edirne!

Geçmiş olsun Edirne!

Serhat şehrimiz Edirne merkezde yaşayan aşırı yağış, fırtına ve dolu felaketinde mekanları ve eşyaları zarar gören Edirneli hemşehrilerimize ve esnaflarımıza geçmiş olsun. Yaraların sarılmasında tüm imkanları ile çalışan Recep Gürkan başkanımıza ve ekibine de geçmiş olsun dileklerimizle kolaylıklar dileriz.

0 VAKALI VE MAVİ BİR İPSALA!

0 VAKALI VE MAVİ BİR İPSALA!

Kırmızıdan maviye başlattığımız bu yolculuğumuzda sonunda hedeflediğimiz 0 Vaka ve Mavi İpsala’ya ulaşmış durumdayız. Bu uzun ve zorlu süreçte her türlü seferberliği gösteren, her türlü kurala uyarak 0 Vaka’ya inmemizde en büyük pay sahibi olan değerli hemşehrilerimiz ve bu sürecin yönetiminde bizlerle birlikte aktif rol alan İpsala Kaymakamımız Sayın Ekrem GÜNGÖR başta olmak üzere, bu süreçte yeri geldiğinde iş yerlerini kapatarak sürece destek olan esnaflarımıza, gecesini gündüzüne katarak çalışan Sağlık Personelleri ve Emniyet Ekiplerine, Belediyemiz bünyesindeki Dezenfekte ekiplerimiz, Zabıta ekiplerimiz ve tüm personellerimize teşekkür ederiz.

İPSALA'mız için çalışmaya devam ediyoruz!

İPSALA'mız için çalışmaya devam ediyoruz!

Uzun yıllardır kangren haline gelen Küçük Sanayii Sitemizin tapuları Sanayi sitesi Yönetim Kuruluna teslim edilmiştir.. Bu mutlu sona erişmemizde emeği geçen İpsala Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Batı'ya ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Emin Akay , Selahattin Özen'e ve tüm üyelerimize çabalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Tapu müdürümüz Hakkı Yetimler beyede ayrıca teşekkür ederiz. İpsala Sanayi esnafımıza dükkanlarının tapularının hayırlı olması dileklerimizle, hayırlı işler ve bol bereketli müşteriler dileriz.

#unutMADIMAKlımda

#unutMADIMAKlımda

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal bu acı güne dair yaptığı açıklamasında " 1993 yılının 2 Temmuz günü Madımak Oteli'nde yaşananları vicdan sahibi hiçbir kimse kabul edemez, etmemelidir! Millet olarak birliğimize kastedilen bu acı dolu olayda yaşamını yitiren canlarımızı rahmet ve saygıyla anıyorum. #unutMADIMAKlımda " ifadelerine yer vermiştir.

İpsala Anadolu Lisesi’nin 2020/2021 Eğitim, Öğretim yılı Mezuniyeti gerçekleştirildi.

İpsala Anadolu Lisesi’nin 2020/2021 Eğitim, Öğretim yılı Mezuniyeti gerçekleştirildi.

İpsala Anadolu Lisesi 2020/2021 eğitim, öğretim yılı mezuniyet törenine katılan Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal Okul birincisi Hasan Can Kalfa'nın plaketini verdi. Dereceye giren ve mezun olan tüm öğrencileri tebrik eder, gelecek hayatlarında başarılar dileriz ve onları bu hayata hazırlayan öğretmenlerine teşekkürü bir borç biliriz.

1 Temmuz Kabotaj Bayramımız kutlu olsun!

1 Temmuz Kabotaj Bayramımız kutlu olsun!

Denizlerdeki egemenliğimizi simgeleyen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nı kutluyoruz.

Günekab ve Estab'ın projesi kapsamındaki çöp konteynırlarımızı teslim aldık!

Günekab ve Estab'ın projesi kapsamındaki çöp konteynırlarımızı teslim aldık!

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal konu ile ilgili yaptığı açıklamasında " GÜNEKAB Birlik Başkanı Sayın Erhan Engin, ESTAB Birlik Başkanı Sayın Süleyman Gürsel Paçaman, İl Genel Meclis Üyemiz İsmail Aliş ve Belediye Meclis Üyemiz Volkan Korkmaz'ı ağırladık. Günekab ve Estab'ın başlattığı proje kapsamında birlik ortaklarına dağıtılan çöp konteynerlerimizi teslim aldık. katkılarından dolayı teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.

Hıdrellez piknik alanı Yaz'a hazır!

Hıdrellez piknik alanı Yaz'a hazır!

Halkımızın daha iyi bir ortamda piknik yapabilmeleri için hıdrellez piknik alanımıza masalarımız koyup temizliğimizi yapıyoruz. İpsala'mız için halkımızla beraber en iyisini yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Sokaklarımızın yapımı devam ediyor!

Sokaklarımızın yapımı devam ediyor!

Belediye Başkanımız Abdullah Naci Ünsal konu ile alakalı yaptığı açıklamada " Hafta başı yapımı devam eden yollarımızın durumunu kontrol ettik. mahalle halkımızla sohbet etme imkanı bulduk. İpsala'mız için halkımızla beraber en iyisini yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Çöp ve Geri Dönüşüm Toplama Saatleri
Otobüs Saatleri
Sıfır Atık Projesi
Aramızdan Ayrılanlar - Kaybettiklerimiz
HABERLERTümü
İPSALA HAVA TAHMİNİ
İPSALA Hava Durumu