Yüzümüzde Vefa Programımızı Gerçekleştirdik
İpsala’mızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılına Özel İpsala’mıza hizmet etmiş geçmiş dönem Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyelerimizle Yüzümüzde Vefa yemeğinde bir araya geldik. Programımıza katılarak bizleri onurlandıran, işleri ve sağlık problemleri nedeniyle bu akşam bizimle olamayan Belediye Başkanlarımıza ve Meclis Üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Aramızdan ayrılan değerli büyüklerimi de şahsım ve İpsala Halkı adına rahmet ve şükranla anıyoruz. Biz birlikte güzeliz, Birlikte İpsala’yız...