Kutudan nöbetçi eczaneleri görmek istediğiniz ilçeyi seçiniz.
IPSALAIPSALA

Gelişmiş Arama

KENAR 2’NCİ BÜFESİNİ AÇTI


İşletmeciliğini İsmail Kenar’ın yaptığı Büfe’nin ikinci şubesi Saraçilyas mahallesinde 13 Mart Pazartesi günü hizmete açıldı.

Kategori  Kategori : Haber ve Duyurular
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 315
Tarih  Tarih : 15 Mart 2017, 10:13

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşletmeciliğini İsmail Kenar’ın yaptığı Büfe’nin ikinci şubesi Saraçilyas mahallesinde 13 Mart Pazartesi günü hizmete açıldı.
Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Dalkıran yaptığı konuşmada, ”İsmail abimiz oğullarıyla birlikte bugün 2.şubesini açıyor. Böyle bir projeye imza attığı için diğer arkadaşlarımıza da örnek olacağını umuyorum. Yani, kendi ekmeğini kazanabilmek için çarşının merkezinde bir dükkan açıyor. Bu cesareti gösterdiği için kendisini kutluyorum ve açmış olduğu işyerinde hayırlı ve bol bereketli kazançlar diliyorum.” Dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Kerman, “İsmail Kenar arkadaşımız ikinci şubesini açıyor. Sevildiği zaman güzel işler ortaya çıkıyor. Birincisini denedi, para kazandı. İsteyince oluyor demek ki ikinci şubesini de bu gün burada açıyor. Herkesin kendi derdi, kendi ekmeğini kazanmaya uğraşıyor.
 İsmail arkadaşımızı canı yürekten tebrik ediyorum. Onun bu cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz. Onu cesaretlendiren sebeplerden bir tanesi de önümüzde gördüğümüz caddenin ana cadde olmasıdır. İlçeye giriş noktasının burası olmasından dolayı da bunu tespit etti.
Bizler de elimizden geleni yaptık.Bu mekanın önünü, her tarafını yaya yollarını yaptık. Dükkanın önü düzeldi. İnşallah yüce Rabbim, bundan sonra kendilerine bereketli işler nasip etsin. Her iki oğluna da birer ekmek kapısı açtı. Bundan sonra ki icraatı çocuklarının takipçiliğini yapmak, ona düşen o. Çocukları da güzel mekan sahibi oldular. İlçemize yeni bir iş yeri açmanın da mutluluğu içerisindeyim. Kendilerini tebrik ediyorum,bu mekanın da kendilerine hayırlı olmasını dilerim”dedi.
Açılışa,İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Dalkıran,Saraç İlyas Mahallesi Muhtarı Naci Batur, Yeni Gazete Sahibi Cenan Tetik ve vatandaşlar katıldı.


Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Haber ve Duyurular

En Çok Okunan Haberler

İpsala Belediyesi | www.ipsala.bel.tr | 2009 | Mydesign