Kutudan nöbetçi eczaneleri görmek istediğiniz ilçeyi seçiniz.
IPSALAIPSALA

Gelişmiş Arama

BELEDİYEDEN İPSALASPOR’A MORAL KAHVALTISI


İpsala Belediyesi tarafından 29 Ocak Pazar günü İpsalaspor’lu futbolculara Tuncaspor deplasmanı öncesi moral kahvaltısı verildi.

Kategori  Kategori : Haber ve Duyurular
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 264
Tarih  Tarih : 02 Şubat 2017, 16:47

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


İpsala Belediyesi tarafından 29 Ocak Pazar günü İpsalaspor’lu futbolculara Tuncaspor deplasmanı öncesi moral kahvaltısı verildi.

Belediye meclis üyeleri,İpsalaspor yöneticileri ve sporcularının katıldığı kahvaltıda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Kerman,”Gerçekten İpsalaspor’la İpsalaBelediyesi ve İpsala halkı olarak gurur duyuyoruz. Bizlere yaşattığınız bu güzel mutluluğu ve güzel heyacadan dolayı şahsım, belediye meclis üyelerim ve İpsala halkı adına hepinize teşekkür ederim.
1.devreyi hayırlısıyla İpsala Sporun liderliğiyle kapattık. Bunlar bizi mutlu etti.İpsalaspor Başkanımız Deniz Bey’le birlikte bu güzel mutluluğu birlikte yaşamak ve sizlerle bugünü paylaşmak için onlara özel bir davet verelim dedik.Bunu, bugüne ayarladık. Çünkü, bugün artık 2.devrenin başlangıcı” dedi.

Birinci olmanın rahatlığı değil de birinci olmanın getirmiş olduğu yükün ve sorumluluğun bilinciden olmanın gerektiğini belirten Kerman, İpsalasporlu futbolculara Tuncaspor deplasmanında ve 2.devrede başarılar diledi.

Kahvaltı sonrası Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve meclis üyeleri, İpsala Spor yöneticileri ve sporcuları toplu fotoğraf çekildi.
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Haber ve Duyurular

En Çok Okunan Haberler

İpsala Belediyesi | www.ipsala.bel.tr | 2009 | Mydesign