Pazartesi
Parçalı Bulutlu
0°C | 15°C
Salı
Parçalı Bulutlu
1°C | 14°C
Çarşamba
Az Bulutlu
2°C | 14°C

İPSALA HEYETİ MALKARA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ İNCELEDİ

İPSALA HEYETİ MALKARA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ İNCELEDİ

İpsala Kaymakamı Ali Uysal, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri 6 Şubat Salı günü Malkara'da kurulu olan organize sanayi bölgesinde teknik incelemelerde bulundular.

Malkara Kaymakamı Erhan Karahan'ı makamında ziyaret eden heyet, organize sanayi bölgesi hakkında bilgi aldı.

İpsala Kaymakamı Ali Uysal ve İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Malkara Kaymakamı Erhan Karahan'a İpsala Pirinci ve İpsala Saat Kulesi Tablosu takdim etti.

İpsala Heyeti, Malkara Kaymakamı Erhan Karahan, Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ile birlikte Malkara Organize Sanayi Bölgesi'ne geçti. Burada OSB yetkilileri tarafından bilgilendirilen heyet, bölgede kurulu olan fabrikaları gezerek, üretim ve pazarlama süreçleri hakkında bilgi aldı.

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, ziyaret sonunda Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk'e İpsala Pirinci ve Saat Kulesi takdim etti.

Malkara Organize Sanayi Bölgesi ziyaretinin verimli geçtiğini belirten Kerman, İpsala'ya kurulacak organize sanayi bölgesinin İpsala'nın geleceği için çok önemli olduğunu ifade etti.

Copyrigt © 2017 İpsala Belediyesi - Web Tasarım: KASA Reklam Ajansı