Pazartesi
Parçalı Bulutlu
0°C | 15°C
Salı
Parçalı Bulutlu
1°C | 14°C
Çarşamba
Az Bulutlu
2°C | 14°C

DUALARIMIZ AFRİN'DEKİ MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN...

DUALARIMIZ AFRİN'DEKİ MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN...

İpsala Kaymakamlığı ve İpsala Belediye Başkanlığı tarafından 1 Şubat Perşembe akşamı, Belediye Düğün Salonu'nda Afrin'de terör gruplarıyla mücadele eden Mehmetçiklerimiz ve tüm şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu.


İpsala Kaymakamı Ali Uysal, Hudut Tabur Komutanı P.Yb. Volkan Karaaslan, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Jandarma Komutanı Kamil Seçkin, İl Müftüsü Emrullah Üzüm, İlçe Müftüsü Ercan Özelce, siyasiler ve vatandaşların katıldığı program saat 19.00'da başladı.


Tüm şehitlerimiz için saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.


Dünya Kur'an okuma birincisi Alpcan Çelik tarafından okunan Kur'an Tilavetinin ardından, İpsala Belediyesi Basın Sorumlusu Gökhan Erken'in Zeytin Dalı Harekatı görüntülerinden hazırladığı 10 dakikalık sinevizyon gösterisi yayınlandı.Alkışlarla izlenen sinevizyon gösterisinin ardından,  din görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif okundu.


İl Müftüsü Emrullah Üzüm, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve İpsala Kaymakamı Ali Uysal gerçekleştirdiği konuşmalarda devletimizin terör gruplarıyla mücadelesinin önemine dikkat çekti.


Program sonunda okunan hatm-i şeriflerin duası yapıldı. Terör guruplarıyla mücadele eden askerlerimiz ve şehitlerimiz için dualar edildi.


Program çıkışında pilav ayran ikramı gerçekleşti.

Copyrigt © 2017 İpsala Belediyesi - Web Tasarım: KASA Reklam Ajansı