Pazartesi
Parçalı Bulutlu
0°C | 15°C
Salı
Parçalı Bulutlu
1°C | 14°C
Çarşamba
Az Bulutlu
2°C | 14°C

Başkanın Mesajı

       Başkanın Mesajı

2014 Yerel seçimlerinde halkımızın teveccühüyle Belediye Başkanlığı görevini devraldığımızdan itibaren Türkiye’nin yakaladığı istikrar ve gelişimi, şehrimizin bütün paydaşlarına yansıtmayı başardık.

Gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza, engellilerimize yönelik yapılan çalışmalarla sosyal belediyecilikte olduğu gibi diğer şehircilikle ilgili hizmetlerde de çok önemli mesafeler kat ederek İpsala’yı adeta yeniden inşa ettik. Tek yönlü gelişen bir şehir yerine, bütün sahalarda gelişimi birincil hedefimiz haline getirdik. Kendi ölçeğimizde kısa vadeli çalışmalar ve günlük çözümlere tevessül etmedik. Aksine uzun vadeli ve kalıcı çözümler sunmanın gayretini bütün işlerimizde esas kabul ettik.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve gençlerimize, ülkemizin ve şehrimizin huzurunda çok önemli etkisi olan kadınlarımıza, tecrübeleriyle bizlere ışık tutan yaşlılarımıza, İpsala’nın can damarı olan esnaflarımıza yapılan yatırımlarla hizmet üreten bir kurum olduk. Alt ve üst yapı gibi önemli alanlarda da örnek alınan bir Belediye haline geldik.

Bütün bu çalışmalarla birlikte kentimizin kültür sanat yaşamını renklendiren onlarca etkinliğe başarıyla imza attık.

Hemşerilerimizin memnuniyeti için mevcut yasalar çerçevesinde modern yönetimi, şeffaflığı, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, etkin ve ekonomik çalışmayı, sürekli gelişmeyi ve daha yaşanılabilir bir İpsala oluşturmak için bütün imkânlarımızla 7 gün 24 saat hizmetteyiz. Bu hizmet bayrağını taşımamıza yardımcı olan belediye meclis üyelerimize, mesai arkadaşlarımıza, bizlere dua eden ve destekleriyle güç katan İlçe halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım…

Mehmet KERMAN
İpsala Belediye Başkanı


Copyrigt © 2017 İpsala Belediyesi - Web Tasarım: KASA Reklam Ajansı